Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Sipariş, Ödeme, Teslimat, İade ve Garanti Şartları

Sipariş, Ödeme, Teslimat, İade ve Garanti Şartları


Siparişim elime ne zaman ulaşır ?

realistikmankensen.com, müşterilerinin hassasiyetine ve mahramiyetine büyük önem vermektedir. Gönderilen paketler firma amblem ve logosu olmadan, kişiden kişiye sıradan bir paket görünümündedir. Siparişler teyid ve ödeme işlemi netleştikten sonra size ulaştırılmak için yola çıkar. İstanbul içine kurye ile 2-4 saatte, kargo ile 24 saatte, İstanbul dışına Kargo ile 12-36 saat arasında MNG Kargo (Kapıda Ödemeli) ile teslimat yapılır.


Nasıl Sipariş verilir ?

Reyonlarımızı dolaşarak seçtiğiniz ürünleri Sepete Ekle'yin Alış verişinizi bittiğini düşünüyorsanız Kasaya Git butonuna basınız. Sisteme giriş yapınız. Kayıtlı müşterimiz iseniz sadece mail adresi ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz. İlk defa alışveriş yapacaksanız bilgilerinizi girmeniz gerekir.Yaptığınız alışveriş ve size ait bilgileri içeren kontrol formu karşınıza gelecektir. Siparişlerinizi ve bilgilerinizi kontrol ederek eklemek istediğiniz notunuz varsa ilgili kısma ekleyerek Siparişi Onayla butonuyla siparişinizi bitirebilirsiniz. Siparişinizle ilgili bilgi ve banka hesap numaralarımız otomatik olarak mail adresinize gelecektir. Ayrıca siparişlerinizi telefonla 24 saat saat müşteri temsilcilerimize verebilir yada info@realistikmankensen.com ’a mail olarak gönderebilirsiniz.


Stok Durumu

Erotik Shop reyonlarımızda yer alan ürünler her an stoklarımızda mevcut olan ürünlerden oluşmaktadır. Nadiren de olsa o an bulunmayan ürünler olursa irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.


Kargo ile istenen Siparişler

Kargo ile istenen siparişlerde siparişinizin adresinize gelmesini istiyorsanız adres bildirmeniz gerekmektedir. Kargo şubesine isterseniz en yakın Kargo şubesini bildirmeniz yeterli olacaktır. Kargo ile istenen siparişlerde sipariş bedelinin Banka hesabımıza havale yada eft yapılması gerekmektedir. Ödeme hesabımıza geçtiği an paketiniz gönderilir. Kargo ücretleri 150 TL nin altındaki alışverişlerde alıcıya ait olup Türkiye geneli 7-15 TL arasındadır.


Kurye ile istenen Siparişler

Kurye ile sadece İstanbul içine teslimat yapılır. Verilen sipariş hazırlanarak kapalı ambalajda adresinize bir kurye elemanı ile gönderilir. Kurye paketin içinde ne olduğunu bilmez sadece paketi teslim eder sipariş bedelini ve kurye ücretini alır. Kurye ücretleri alıcıya ait olup Anadolu yakası için 20-30 TL arası, Avrupa yakası için 40-70 TL arasındadır. Yalnızca Nakit ödeme yapabilirsiniz


MNG Kargo (Kapıda Ödemeli)

Ülkemizin her yerine istediğiniz siparişler, hazırlanarak MNG kargo ile istediğiniz adrese gönderilir. Paket teslimatında ödeme Kargo görevlisine yapılır. Ödemeleri ister nakit isterseniz kredi kartınızla yapabilirsiniz. Kargo ücretleri 150 TL in altındaki alışverişlerde alıcıya ait olup Türkiye geneli 7-15 TL arasındadır.


Ödeme

Kurye ile istenen ürünlerin ödemesi siparişi teslim eden kurye ye yapılır. Kargo ile istenen ürünlerin ödemesi Banka yada PTT hesaplarımıza havale yada EFT yoluyla yapılır. APS ile istenen ürünler İlgili PTT şubesinden Paket teslim alınırken yapılır. MNG Kargo ile istenen ürünler paket kapıya geldiği zaman MNG Kargo elemanına yapılarak paket teslim alınır.


Hesap Numaralarımız

Web sitemizden siparişi verip onayladığınız an hesap numaralarımız otomatik olarak mail adresinize gelecektir.


Garanti Şartları

Tüm ürünlerimiz siparişten teslimata kadar firmamızın güvencesi altında olup, verilen siparişler tam ve eksiksiz olarak müşterilerimize ulaştırılır. Ulaşımda meydana gelebilecek bozulma, yırtılma kırılma gibi durumlarda ürünler yenisi ile değiştirilir.


İade Şartları

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (15) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası,

• 15 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir


Öneri istek ve eleştirileriniz

Firmamızla ilgili öneri istek ve şikayetlerinizi sadece Erotik Mağaza yöneticileri tarafından okunan destek@realistikmankensen.com 'a mail olarak gönderebilirsiniz.


Teşekkür

Zaman ayırıp sitemizi ziyeret ettiğiniz için teşekkür eder sizleride Türkiye genelindeki binlerce seçkin müşterimiz arasında görmekten mutluluk duyarız.


Back to Top